O-COOL®
SYSTEMAIR HSK kurulduğu yıldan buyana kurum dışında olduğu gibi kurum içi yatırımlarının odağına da önce “insan”ı aldı. SYSTEMAIR HSK’lıların bilgi ve becerilerini düzenli olarak zenginleştirmek, kalite kavramını önce “insan açısından” ele almak her zaman SYSTEMAIR HSK kurum kültürünün bir parçası oldu. SYSTEMAIR HSK, 2010 yılında kurum kültürünün eğitim cephesini O-COOL® markası ile hayata geçirdi.

“Bilgi, değerdir. Bu değeri neredeyse 30 yıldır ürettik, biriktirdik. Şimdi paylaşmanın zamanı…” ilkesinden hareketle kurulan SYSTEMAIR HSK O-COOL® adını faaliyet gösterdiği sektörden esinlenerek aldı. İlk eğitim, 06.Mayıs.2010 tarihinde SYSTEMAIR HSK’nın ISK Sodex fuarında ki standında verildi.

Kurumsal ve sosyal sorumluluk projesi olarak da görülen SYSTEMAIR HSK O-COOL® bilgiyi sunan ve alan arasında daha samimi bir ilişki ile eğitimden beklenen verimi arttırmayı hedefleyen bir okulu ifade ediyor. SYSTEMAIR HSK O-COOL ‘un kurum içi eğitimleri SYSTEMAIR HSK çalışanlarına yönelik, kurum içi gereksinimleri de karşılayacak programları içeriyor. Kurum dışı eğitimler ise binaların ve işletmelerin teknik müdürleri, proje ofislerinde ve mekanik tesisat firmalarında çalışan mühendisler, kamu çalışanları, öğrenciler, EVD firmalarının çalışanları ve sektörden ilgili kişilere yönelik olarak düzenlenecektir. Eğitimlerin bir kısmı sanal ortamda bir kısmı ise sınıf, laboratuar vb. fiziksel ortamlarda verilecektir. Uygulamalı eğitimlerde SYSTEMAIR HSK O-COOL’un bir parçası olacaktır.

SYSTEMAIR HSK O-COOL’un yakın zamanda kurulacak olan internet sitesi üzerinden kayıt yaptıran katılımcılar, bazı seminerleri “Webinar” ( Web Seminer ) olarak eş zamanlı izleyebilecektir. Seminerlerin sonrasında arşive alınan webcast’ler ( web yayını ), podcast ( internet üzerinden izlenebilen dijital ses ve görüntü dağıtımı – oynatıcı yayın aboneliği ) olarak da izlenebilecektir.
2011 Tüm Hakları Havalandırma Endüstri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 'ye aittir.