Satış Sonrası Hizmetler
SYSTEMAIR HSK Satış Sonrası Hizmetler ekibi ile “sürdürülebilir konfor şartları”
SYSTEMAIR HSK bünyesinde bulunan Satış Sonrası Hizmet departmanı, SYSTEMAIR HSK markasıyla beraber gelişen ve teknik servis konusunda 30 yıllık tecrübeyi simgeleyen köklü bir oluşumdur. SYSTEMAIR HSK Teknik Servis, hem yurt içinde hem de yurt dışında ki müşterilerine, her zaman kaliteli, hızlı, uygun fiyatta ve iyi hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.
Periyodik Bakım
Cihazların verimli, kesintisiz ve uzun süreli hizmet verebilmesi amacı ile işletmeler ile yıllık periyodik bakım anlaşmaları yapılır. Bu sayede sistemleri, arıza yapmadan önce gerekli bakımları ve parça değişiklikleri yapılır
İşletmelerdeki Klima Santralleri İçin “Check – Up”
Klima santrallerinin mevcut durumları ve çalışması detaylı olarak incelenir. İnceleme esnasında mekanik ve elektriksel yönleri bütün olarak irdelenerek ileride oluşabilecek arızaların önüne geçilir. Ayrıca, gerek mekanik gerekse elektriksel anlamda enerji verimliliğini olumsuz etkileyecek durumlar için önlemler alınır ve işletmeye rapor edilir.
Arıza Giderme
Garanti içi veya garanti dışı oluşacak tüm arızalara acilen müdahale edilerek sistemin tekrar çalışması temin edilir.
Yedek Parça Temini
Satıştan itibaren minimum 10 yıl süre ile yedek parça teminini sağlanır.
Hücre Montaj Süpervizörlüğü
Garanti içi veya garanti dışı oluşacak tüm arızalara acilen müdahale edilerek sistemin tekrar çalışması temin edilir.
Devreye Alma
Üretimini veya temsilciliğini yaptığımız tüm ürünlerin devreye alınması firmamız veya firmamıza bağlı teknik servisler vasıtası ile yapılır. Cihaz, son kullanıcılara eğitimleri verilerek teslim edilir.

* Arıza keşif hizmet bedelimiz İstanbul, Ankara ve Adana için 100 € + KDV’dir. Diğer bölgeler için arıza keşif hizmeti ayrıca tekliflendirilecektir.
SYSTEMAIR HSK Satış Sonrası Hizmetler departmanı, SYSTEMAIR HSK ürünlerinin her türlü yedek parça ve servis hizmetlerini, bünyesinde bulundurduğu uzman personeli ile müşterilerine sunmaktadır. Bölge Yetkili Servisleriyle de desteklenen servis ağı, uygun yedek parça ve işçilik fiyatlarıyla Türkiye'nin her yerinde aranılan bir organizasyon olmuştur ve hizmetlerine bu anlayışla devam etmektedir.
Periyodik bakım anlaşmalı olduğumuz tesislerde yapılan her türlü arıza onarımları için yedek parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Amacımız, 30 yıldır olduğu gibi uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürerek müşteri memnuniyetini kazanmaktır.
SYSTEMAIR HSK Satış Sonrası Hizmetler ekibine ulaşmak için iletişim sayfasındaki Teknik Servis Talep Formu ' nu doldurarak, tarafımıza göndermeniz ya da aşağıda verilen telefonları aramanız yeterli olacaktır.
Tel
:
+ 90 (0) 212 - 623 22 10
Faks
:
+ 90 (0) 212 - 623 22 15
E-mail
:
Yetkili
:
İbrahim MAHMUTOĞLU
2011 Tüm Hakları Havalandırma Endüstri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 'ye aittir.